Yeni Casper Nirvana

Etiketler: , , , , ,

Temmuz 21, 2007 | Kategori: Bilgisayar

Casper Nirvana 

Casper, 14.1 inç ekrana sahip Casper Nirvana modelleriyle dizüstü bilgisayar ailesini genişletti. Casper, Microsoft Windows Vista işletim sistemi üzerinde çalışan,yeni 14.1” Nirvana modelleri ile herkesin masaüstü bilgisayar fiyatına dizüstü bilgisayar sahibi olmasına olanak sağlıyor.

Yeni 14.1 inç ekranlı Nirvana’lar,  Casper Store’larda ve Casper bayilerinde 633$ + KDV ile 829$ + KDV arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Dileyenler bu bilgisayarlara çok cazip taksit seçenekleriyle de sahip olabiliyorlar. Yeni Casper Nirvana’larla birlikte CA antivirus ve antispy yazılımı da, bilgisayar ile birlikte ücretsiz olarak geliyor.

14.1 inç ekranlı yeni Casper Nirvana modelleri, web kamera, ekran kartı, DVD combo, PCI e-Mini Card ve kart okuyucu gibi donanımlar açısından ortak özellikler gösteriyor, ayrıca dileyen tüketicilere işlemci, işletim sistemi, harddisk ve bellek özelliklerinde farklılıklar sunuluyor.
6 Yorum var

 1. tolga
  03 Haziran 2008

  bence hp pavılıon 10 numara casperın daha cok ekmek yemesı lazım daha dogusu 40 fırın


 2. eda nur ürk mez
  15 Temmuz 2008

  süper ben de aldırcammmmm


 3. serker
  17 Ekim 2008

  yeni cn-vtt8100b aldım şimdi fiyatına bakıyorum hic bir yerde yok casper sitesinde bile


 4. nuri
  17 Kasım 2008

  bende casper nırvana cnvtt8100baldım aynen fiyatı yok hiçbiyerde sen kaça aldın birader


 5. Cengiz DALKIRAN
  20 Ocak 2009

  arkadaşlar ben casper nırvanıa pc aldım nedeni ise bilgisayarın hızlı olması, bilgisayar ilk başlarda güzeldi ama şimdi dökülüyo içinde bi tane vidası var o vida nasıl yerinden çıktı hiç aklım ermiyo o vida bilgisayarın içinde gezini duruyo birde diğer vidalar paslanmaya yüz tutmuş, arkadaşlar sizlere tavsiyem casper pc alırken bir daha düşünün


 6. Mehmet ÇETİN
  09 Şubat 2009

  bendealcamm para biriktiriyorum çok güzellll


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş