Toshiba’dan iki yeni notebook

Ağustos 2, 2007 | Kategori: Bilgisayar

toshiba_x200.jpg 

TNB, taşınabilir multimedya ve oyun deneyiminde yüksek performans sunan Toshiba Qosmio G40 ve Toshiba Satellite X200 Notebook serilerini tüketicilere duyurdu.

Oyunseverler için tasarlanan Satellite X200 serisi notebook pazarında mevcut en geniş ekran belleğini sunarken ,Qosmio G40 modeli ise HD DVD-R optik sürücüsü ile HD DVD filmleri, standart DVD formatından 6 kez daha yüksek netlikte izleme ve kaydetme olanağı sağlıyor.

Toshiba Satellite X200 notebook
Özellikle oyun için tasarlanan  Satellite X200 notebook serisi, yüksek performans gerektiren video oyunları için mümkün olan en net grafikleri sağlarken, kullanıcılara tam bir taşınabilir oyun makinesi sağlamak üzere inanılmaz bir ses sistemiyle donatılmış. Şık kasa tasarımı, 17” ekranı, NVIDA GeForce Go 2,047 Mb’a kadar çıkabilen ekran belleği, Core2 Duo 7700 2,24 Ghz işlemci, 300 GB HDD ve HD DVD ROM optik sürücüsü ile aklınızı başınızdan alacak bu model, dört  Harman/Kardon stereo hoparlörler, subwoofer ve Intel High Definition Audio ile zengin ses deneyimi yaşamanızı sağlamak üzere tasarlanmış. Ürün, 3,7 kg ağırlığa sahip.

Toshiba Qosmio G40 notebook
Televizyon, dijital müzik çalar, bilgisayar, HD DVD kayıt cihazı ve HD DVD player hepsi bir arada bir cihaz olan Qosmio G40, Santa Rosa platformuna sahip  taşınabilir bilgisayar teknolojisinde gelinen en son nokta. Qosmio G40 Toshiba’nın HD DVD-R optik sürücü teknolojisiyle standart DVD formatından 6 kez daha yüksek netlikte HD DVD filmleri izleme ve kayıt olanağı sunuyor.
GeForce Go 8600GT ile birlikte HDMI 1.3 standadına da destek veren Qosmio G40 bu sayede HDTV’ler ile sorunsuz bağlantı sağlıyor. 2 adet 200GB’lık hard disk ile depolama konusunda da kullanıcılarına geniş bir alan sunab  G40 ek olarak sahip olduğu HD DVD-R ile de HD-DVD’leri kullanabilme ve veri depolayabilme imkanı sağlıyor. Qosmio G40’ın ağırlığı ise  4,4 kg.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş