Sony Walkman NWD-B100

Etiketler: , , ,

Ağustos 6, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler

Sony NWD-B100 

Sony’nin kristal berraklığındaki ses kalitesine sahip yeni WALKMAN modeli NWD-B100, müzikseverlere benzersiz bir işitsel deneyim sunuyor. Sadece 30gr ağırlığında olan yeni NWD-B100, kompakt tasarımıyla çantada ya da cepte rahatlıkla taşınabiliyor. NWD-B100 sahip olduğu eşsiz teknolojisini son derece kolay kullanım  özellikleri ile birlikte sunarak teknolojiye karşı ilgileri ne düzeyde olursa olsun tüm kullanıcıların benzersiz müzik deneyimi yaşamalarına imkan tanıyor.

Yeni seri ayrıca bir ses kayıt cihazı olarak da kullanılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar zamandan ve mekandan bağımsız olarak yeni seriyi bir not defteri gibi kullanabiliyor. Hatırlatma mesajları girerek iş ve özel yaşamlarını düzenleyebiliyor

Yeni NWD-B100 serisi, sahip olduğu otomatik transfer yazılımı ile sevilen müzik parçalarının doğrudan USB 2.0’ye bağlanarak son derece kolay ve hızlı aktarılmasına olanak sağlıyor. NWD-B100 bilgisayara bağlandığı andan itibaren otomatik olarak müzik dosyalarını arıyor ve aktarıma hazır konuma geçiyor. Tek tuşla müzik aktarım keyfini yaşatan yeni NWD-B100, MP3 ve WMA formatlarındaki müzik parçalarının aktarımını yapabiliyor.

PC’nin USB portuna takıldığı anda şarj olmaya başlayan NWD-B100 serisi ayrıca, arşive yeni eklenen müzik parçalarını da otomatik olarak transfer ederek müzik listelerinin güncel kalmasını sağlıyor.

Yeni NWD-B100 WALKMAN USB bağlantısı ile aynı codec’e sahip Sony marka mini ve/veya mikro hi-fi sistemlere bağlanarak müzik aktarımı yapabiliyor. Son derece kolay bir şekilde müzik parçalarının aktarımını sağlayan NWD-B100; bu sayede, kullanıcıların istediği zaman ve istediği yerde müziğe ulaşmasını sağlıyor. Müzik aktarımını destekleyen hi-fi sistemleri; CMT-U1, CMT-DH5BT, CMT-HX5BT, CMT-HX3,  CMT-BX3 (mikro) olarak sıralanıyor.

3 satır renkli LCD ekrana sahip olan NWD-B100, yüklediğiniz müzik parçalarına kolayca ulaşılabilmesi için dosya, şarkı, albüm ve sanatçı adı üzerinde arama yapılmasını sağlıyor. 1GB bellek kapasitesine sahip olan  NWD-B103 ve NWD-B103F modelleri 660 müzik parçasını hafızasına kaydedebiliyor. NWD-B105 ve NWD-B105F modelleri ise 2GB’lık kapasiteleri ile 999 müzik parçasını hafızasında tutuyor. Yeni NWD-B100 serisi 6 modlu ekolayzır ile kristal berraklığında ses kalitesi sunarak müzik dinleme keyfini zirveye taşıyor.

NWD-B103F ve NWD-B105F modelleri ayrıca, FM bandından sevilen radyo programlarının veya müzik parçalarının kayıt edilebilmesine olanak tanıyor.

Yeni NWD-B100 WALKMAN serisi mükemmel ses kalitesinin yanı sıra siyah, beyaz ve mor rengindeki çeşitleriyle ve müzik keyfini tamamlayan; kolayca takılabilen kulağa uyumlu kulaklıkları ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni NWD-B100 WALKMAN serisi Ağustos 2007’den itibaren Avrupa’daki kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
1 Yorum var

  1. emin
    24 Kasım 2008

    slm bende aldım guzel geldi ozellikler falan ama şarj olayında neden aksaklık yapıyor şarj ediyorum ama 7 saat kullanamıyorum tamirlik bir olayı olabilirmi yoksa bana mailmi atarsınız nasıl yardımcı olursunuz bi yardım edin:D


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş