SONY NW-E010 MP3 Walkman

Etiketler: , , ,

Mayıs 1, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler

Sony NW-E010 

NW-E010 WALKMAN serisinin 1GB, 2GB ve 4GB olmak üzere üç farklı bellek kapasiteli versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Clear Bass ve Clear Stereo özelliklerine sahip, “2 Clear Audio” özelliğiyle kalitesi yüksek müzik deneyimi sağlıyor. 

3 çeşit metalik renk seçenekleri (mor, mavi, pembe, siyah) bulunan Sony NW-E010, cepte ya da çantada rahatlıkla taşınmasını sağlayan kompakt tasarıma sahip.

NW-E010, 3 satır renkli LCD ekranıyla menülerde gezinmeyi zevkli bir hale getiriyor. Albüm kapakları renkli ekranda görülebiliyor. Sanatçı, albüm, tür veya en son aktarıma göre arama seçenekleriyle istenilen parçaya kolayca ulaşmayı sağlıyor. Heavy, pop, jazz, unique, özel ayarlar olmak üzere farklı ses efektlerine sahip olan ürünün, NW-E010F modelinde dahili FM radyo mevcut.

Cihaza Mp3’leri aktarmak için USB 2.0 bağlantısı sayesinde ekstra bir kabloya gerek kalmadan, doğrudan müzik aktarımı için yalnızca PC’ye bağlamak yeterli oluyor. Cihaz PC’ye bağlıyken USB portu üzerinden şarj olabiliyor. NW-E010, 3 dakikalık şarj ile 3 saat, bir saatlik şarjla ise 30 saate kadar dinleme olanağına sahip.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş