Sansa E270

Etiketler: , , , , ,

Mart 27, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler

 

Sansa e270 mp3 çalar, 6 GB bellek kapasitesine sahip bir ürün ve bu özelliği ile birçok rakibinin önünde yarışa başlıyor. Cihaz microSD kart desteğine sahip. Bu özellik sayesinde, kart üzerinde tutulan müziğin cep telefonunda da dinlenmesi mümkün oluyor.

Ürün 1.8 inçlik TFT renkli ekrana sahip. Resim ve video da gösterebilen mp3 çalar, sade bir arayüze sahip ve menüler arasında geçişi sağlayan tekerleği, arka plandaki mavi renkli ışığı ile karanlıkta kullanımı kolaylaştırıyor.

11 çeşit equalizer seçeneği ile ses kalitesini maksimum seviyeye çıkartıyor. Müzik dinlerken menüler arasında gezebilmeniz ve ekranda fotoğrafları görüntüleyebilmeniz mümkün.

MP3 ve WMA formatlarını destekleyen Sansa e270, video oynatabilme özelliği ile sevdiğiniz video kliplerini de izlemenizi sağlıyor. Cihaz USB arabirimi ile bilgisayardan şarj edilebiliyor. 

Tarih ve saat gibi özellikleride bulunan ürün, ek olarak otomatik kapama özelliğine sahip. Bu özellik ile birlikte, 20 saate kadar kesintisiz müzik dinlemeye olanak sağlayan ürün, belirli bir süre dinlemediğiniz zaman, otomatik olarak kapanarak pil tasarrufu sağlıyor. Ürünün ağırlığı 73 gram ve maalesef radyo özelliği bulunmamakta. Ürün KDV dahil yaklaiık 410 YTL fiyata satılmakta.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş