Samsung CLX-2160

Etiketler: , , , , , ,

Haziran 14, 2007 | Kategori: Bilgisayar,Dijital Ürünler

Samsung CLX-2160 

Yazıcı pazarının lider firmalarından Samsung yine bir ilki gerçekleştirdi. Küçük çok fonksiyonlular sınıfında lider olan Samsung, 2006 yılında dünyanın en küçük 4’ü bir arada renkli lazer yazıcısını çıkardıktan hemen sonra şimdi de daha küçük boyutlarda 3’ü bir arada çok fonksiyonlu CLX-2160 serisini sunuyor. CLX-2160, dünyanın en küçük çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcısı olma özelliğine sahip.
Yüksekliğinin 15 santimetre azaltılmasıyla birlikte masada otururken bile rahatlıkla kullanılmaya olanak sağlayan model diğer yazıcılara göre yarı yarıya daha küçük. CLX-2160, 41.3 cm x 36.3 cm x 33.3 cm. ebatları ile özellikle sınırlı alanlarda ve masaüstü için ideal kullanım olanağı sunuyor. Yazıcı özelliği dışında tarayıcı ve fotokopi makinesi olarak da kullanılan model, küçük boyutlarının yanısıra tasarımı ile de oldukça şık bir görüntü sergiliyor.Ürünün önemli özelliklerinden Direct-USB baskılama fonksiyonu, bilgisayara gerek kalmadan çıktı almaya ve tarama yapmaya imkan sağlayarak çalışmalarınızda zaman kazanmanızı sağlıyor. USB’de TIFF, BMP, JPEG, PDF gibi birçok formatta tarama yapılıp USB medyalarında saklanabiliyor. Bir diğer önemli özellik ise “ID-Copy” fonksiyonu. ID-Copy ile kimliğinizin çift taraflı baskısını tek tuşla kağıt değiştirmeden aynı kağıda yapabilirsiniz. Bu özellik kimlik fotokopilerinin sıkça gerekli olduğu seyahat acentaları, bankalar ve ofis gibi ortamlarda büyük kolaylık sağlıyor.

2000 siyah-beyaz, 1000 renkli toner kapasitesine sahip olan ürün, sahip olduğu mekanizma ile diğer lazer yazıcılardan çok daha kısa sürede ve kolaylıkla toner değiştirilmesine olanak sağlıyor. Üstelik ürün Samsung tarafından geliştirilen NO-NOIS teknolojisi ile sizi büyük ve hantal yazıcıların çıkardığı gürültüden kurtarıyor. 
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş