Panasonic DECT telefonlar

Etiketler: , , , , , ,

Temmuz 8, 2007 | Kategori: Ev Elektroniği

Panasonic Dect Telefon 

Yaşama dair fikirler üreten Panasonic, DECT telefonlarıyla her ihtiyaca cevap veriyor. Panasonic zengin DECT telefonu koleksiyonu ile, işitme zorluğu çekenlerden, diğer odadaki bebeklerini görmek isteyen ailelere, SKYPE ile ucuza konuşmak isteyenlerden, sabit hattından SMS alıp göndermek isteyenlere kadar birbirinden farklı ihtiyaçlara çözümler sunuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak yeni teknolojiler geliştirmek için yıllık 5,5 milyar dolarlık Ar-Ge yatırımı yapan Panasonic, telekomünikasyon alanında en son yenilikleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Ürün yelpazesinde değişik amaçlara uygun çeşitli DECT telefonlar bulunan Panasonic, kaliteyi uygun fiyata sunmasıyla da dikkat çekiyor.

“Bone Conduction” teknolojisi dünyada ilk defa Panasonic’te
İşitme zorluğu çekenler için, KX-TG7170 modelini sunan Panasonic, “Bone Conduction” teknolojisine sahip bu telefon ile dünyada ilk defa işitme zorluğu çekenlerin, rahatlıkla telefon görüşmesi yapmasına olanak sağlıyor. Sesin, kafatası kemiğinden geçirilerek, direkt iç kulağa iletilmesini sağlayan sistem sayesinde, işitme zorluğu yaşayan kişiler, bu yardımcı cihazla telefon görüşmelerini rahatlıkla yapabiliyor. Bone Conduction DECT telefonu avuca oturan ergonomik yapısı ve büyük tuş takımı ile kullanım rahatlığını da beraberinde getiriyor. KX-TG7170, yüksek ses kalitesi ve ergonomik yapısıyla Panasonic standartlarını taşıyor. KX-TG7170, ışıklı, 16 hane, 3 satır ekranı, joystick ile kolay menü işletimi, polifonik zil sesleri ile DECT telefonlardan beklenen tüm özellikleri sunuyor. Bone Conduction titreşim, duyma yardımı uyumu ve kulaklık girişi özellikleri, hedef kitlesinin bütün istek ve ihtiyaçlarını da karşılıyor. Ayrıca, gürültülü ortamlarda da daha rahat duyma imkanı sağlayarak iletişimi kolaylaştırıyor.

Kablosuz Kamera ile ailelerin içi rahat
Panasonic’in bir diğer DECT telefonu olan KX-TG9120&TGA914 ise “Bebek Monitörü” özelliğiyle, bebeklerini kontrol altında tutmak isteyen annelerin en büyük yardımcısı oluyor. KX-TG9120&TGA914, kablosuz ve kesintisiz iletişim sunmanın çok ötesinde evdeki herhangi bir yerin görüntüsünü DECT telefonunuzun ekranına yansıtarak adeta bir güvenlik kamerası işlevi görüyor. KX-TG9120&TGA914 ile birlikte bebeklerin her hareketi telefon ekranından izlenebiliyor veya istenirse sadece dinleme de yapılabiliyor. Odaya yerleştirilen monitör ve ses sensörü aktive olduğu anda görüntü göndermeye başlıyor ve böylece annelerin ve babaların gözü arkada kalmıyor. KX-TG9120&TGA914, renkli ekranı, polifonik zil sesleri, 200 hafızalı telefon rehberi, 40 dakikalık telesekreter süresi ve SMS alma/gönderme özellikleriyle de benzerlerinden farklılaşıyor.

Skype ile ucuza konuşturan DECT: KX-TG9120&TGA915
Internet üzerinden kullanıcıları arasında çok ucuza veya ücretsiz konuşma olanağı sağlayan Skype programını destekleyen Panasonic KX-TG9120&TGA915 DECT telefon, telekomünikasyon masraflarınızın azalmasına yardımcı oluyor. USB adaptörü aracılığıyla bilgisayarla ve Skype programlarıyla irtibata geçen KX-TG9120&TGA915, dünyanın her tarafındaki diğer Skype kullanıcılarıyla sınırsız iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Renkli ekranı, polifonik zil sesleri, 200 hafızalı telefon rehberi, 40 dakikalık telesekreter süresi ve SMS alma/gönderme gibi özellikleri de bulunan KX-TG9120&TGA915, Skype ile Panasonic kalitesini yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

SMS’ler KX-TG7100’den
Panasonic’in KX-TG7100, geniş ve kolay okunur ışıklı LCD ekranı ve Caller ID özelliği sayesinde sabit hattan sabit hatta ya da sabit hattan cep telefonuna kolaylıkla SMS gönderilmesine ve alınmasına olanak sağlıyor. KX-TG7100 DECT telefonu, hem şık tasarımı, hem de üstün özellikleriyle ev ve ofislerde telefon görüşmesi yapmayı çok daha keyifli hale getiriyor. SMS desteği sayesinde, cep telefonu kullanmadan kısa mesaj gönderip alma olanağı sunan telefon, geniş ve kolay okunur ışıklı LCD ekran aracılığıyla mesajlaşmayı kolaylaştırdığı gibi daha zevkli hale de getiriyor. Türk Telekom’un sabit hat üzerinden SMS servisini kullanabilmek için, Caller ID (arayan numarayı gösterme) özelliğine sahip olan bir hatta ve SMS destekli bir telefona sahip olmak gerekiyor. Panasonic KX-TG7100, SMS alıp göndermek dışında 50 numara ve isim hafızalı telefon rehberi, Speakerphone, ışıklı tuş takımı, polifonik zil sesleri gibi özellikleri sayesinde de ofis ve ev ortamında gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş