Panasonic BM-ET200 iris okuyucu

Etiketler: , , , , ,

Temmuz 7, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler

Panasonic BM-ET200 İris okuyucu 

Panasonic’in yeni nesil iris okuyucusu BM-ET200, biometrik teknolojinin olanaklarını yeniden tanımlıyor. Diğer iris okuyuculardan daha gösterişli ve kullanıcı dostu olan BM-ET200, 5 kat daha hızlı çalışıyor ve yüksek doğruluğu sayesinde kapınızı yabancılara asla açmıyor.

Büyük ölçekli uygulamalarda ya da stand alone (bağımsız) moduyla kullanılabilen BM-ET200, bilgilerin kaydedilebileceği ve güvenli bir şekilde aktarılabileceği bir USB porttan yararlanabiliyor. Eşsiz yakalama hızı ve basit kullanıcı arayüzünün yanısıra benzersiz tasarım özelliği sağlayan Panasonic BM-ET200, diğer geçiş kontrol sistemleriyle entegre edilebilirken, uygun fiyatıyla da rakiplerinden öne çıkmayı başarıyor.

BM-ET200, bir kullanıcıyı sadece 0.3 saniyede yakalama ve tanımlama yapabiliyor. Panasonic’in biometrik arenadaki Ar-Ge çalışmaları, yeni BM-ET200 ünitesine dâhil edilen gelişmiş işleme ve yakalama tekniklerini sunuyor. Panasonic BM-ET200, hızla gözü yakalarken, kullanıcıların kimlik tespitini de hızlı ve hatasız olarak gerçekleştiriyor.

Panasonic BM-ET200’ün ön panelinde iki ayna bulunuyor. Bu aynalar gözlerin konumunun daha rahat ve hatasız olarak hizalanmasını sağlıyor. Iris okuyucu aynı zamanda kullanıcıları yönlendirmek için sesli yönlendirme ve mesafe gösterge lambası gibi teknolojilerden de yararlanıyor.

Ön taraftaki hoparlör üzerinden yapılan sesli yönlendirme İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe dâhil 14 dilde operasyonel yardım sunarken, aynı zamanda tanımlama sonucunu da sesli olarak veriyor. BM-ET200 arzu edildiği taktirde, basit, tam ve sessiz olmak üzere 3 ayrı kullanıcı konumunda ayarlanabiliyor.

BM-ET200, sınırlı geçişe izin verilen yerlerde, yönetim merkezlerinden hızlı ve kolay şekilde takip edilebiliyor ve zamana bağlı olarak geçiş kayıtlarını izleme olanağı sunuyor.

Hızlı yakalama yeteneğiyle birleşen aynalar, ışıklı yönlendirme, ses kılavuzu ve uyarı sensörü alarmı gibi yeni teknolojiler, BM-ET200’ü günümüz pazarında rakiplerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay kullanılabilen iris tanıma okuyucu sistemi olarak öne çıkarıyor.

1,2 milyonda bir yanlış tanımlama oranıyla BM-ET200, yüksek seviyedeki güvenlik uygulamaları için ideal bir çözüm sunuyor. Panasonic BM-ET200 iris okuyucu, yüksek doğruluk ve yüksek hassasiyette geçişleri sınırlayabiliyor ve izleyebiliyor. Kişisel kimlik tanımlamalarında esnek sistem mimarisine sahip olan kamera, havaalanları, depo giriş çıkışları, hastaneler gibi güvenliğin üst düzey olduğu uygulamalarda ideal bir çözüm sunuyor. (yeşil işaretli yerler mükerrer olmuş, birini değiştirelim)

Mayıs ayında Birmingham’da yapılan IFSEC 2007 fuarında Panasonic Sistem Çözümleri firması 3 kat daha hızlı performansa sahip BM-ET200 iris okuyucu ile “En İyi Yeni Geçiş Kontrol Ürünü” ödülünü aldı.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş