NEC Bilgisayar Türkiye pazarına giriyor

Etiketler: , , , ,

Eylül 1, 2007 | Kategori: Bilgisayar

Japonya merkezli ve Japonya’da yüzde 25’lik bir pazar payına sahip olan lider elektronik markası NEC Computers (Nippon Electronic Company), Özel Bilgi İşlem A.Ş. ile işbirliği yaparak Türkiye pazarına giriyor.

NEC Computers ve Özel Bilgi İşlem’den yapılan ortak açıklamaya göre şirket, Türk kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla notebook, PC, storage üniteleri, server ve süper bilgisayar satışlarıyla pazarda yerini alacak. Özel Bilgi İşlem, NEC Computers satışlarının yanı sıra, tüketicilere teknik servis hizmetlerini de sunacak.

Geliştirilen en yeni ürünü “Virtual PC (sanal PC)” ile Türkiye pazarında bir ilke de imza atacak olan NEC Computers bu ürünüyle sektörde yeni bir açılım oluşturmayı hedefliyor. Ürünlerinin yüzde 95’inin geri dönüşümlü olan NEC Computers aynı zamanda CannesFilm Festivali’nin de daimi ana sponsoru.
5 Yorum var

 1. Mustafa Karadayı
  21 Nisan 2008

  Merhabalar; NEC Versa M370 laptop var ve VİSTA yüklü, alındığında CD si yokmuş. Ben VİSTA yüklü bilgisayarımı XP yüklemek istiyorum. bu konuda görüş ve bigilerinizi mail adresime göndermenizi rica ediyorum. Şimdiden Teşekkürler.
  Saygılar sunuyorum.


 2. Şuayip SARIKAYA
  21 Ağustos 2008

  Nec laptop arızlandı garantisi var Adana’da nerede tamirini yaptırabilirim. Teknik servis adresini bildirirseniz memnun olurum.


 3. Selçuk
  06 Eylül 2008

  nec laptopum arızalandı istanbul kağıthane 4 leventteyim acaba servis adresi neresi


 4. fetullah
  19 Şubat 2009

  mrb nec versa m370 aldım klavye arızalandı ve çalışmıyor k.maraştayın mersinden aldım adanada ve gaziantepte teknik servisleri varmış mersinden aldım ama adanada ve gaziantepte yaptırabilirmiyim..Bilgisi olan arkadaşlar
  yardımcı olursa sevinirim..


 5. merrt
  17 Haziran 2009

  nec versa s970 laptop aldım arızalandı konya ankara trabzonda teknik servisi varmı bu nasıl şey anlamadım hiç bir yerde teknik servis yookkk
  !!!!!!


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş