Motorola RAZR 2

Etiketler: , , , , ,

Mayıs 17, 2007 | Kategori: Cep Telefonu

Motorola RAZR 2

Motorola, Razr modeline değişiklikler getirerek, daha çok dış görünüm ile bilinen telefona yeni teknoloji ve kullanıcı dostu özellikleri ekliyor.

Şirket yetkilileri, Razr modelinin aniden yaşadığı düşüşü telafi etmek için yepyeni bir model çıkarmak yerine, ürünün performansını daha güçlü yazılım ve donanım ile artırmanın en iyi yol olduğunu düşünüyor.

Razr 2, iç kısmında getirdiği değişikliklerin yanında, orijinal Razr’a göre 0.2 cm daha ince gövdeye de sahip.

3 değişik çeşitten oluşan RAZR 2 modellerinden V9 ve V9m’de hafıza kartı yuvası var (45-65mb dahili hafızaları olacak). V8’in ise 512mb dahili hafızası var.

Dış ekran olarak 2-inç boyutunda bir ekrana sahip olan RAZR 2, yarı dokunmatik olan bu ekran ile kapağı açmadan yarı-dokunmatik dış ekrandan müzik kontrol edilebiliyor ve e-mailler okunabiliyor. Yarı dokunmatik olmasını belli bir alanın bu özellikte olması olarak açıklayabiliriz.

İç ekran ise dış ekrandan biraz daha büyük, 2.2-inç. Ekran yatay konuma alınarak tam ekran video izlenebiliyor. Telefonda Linux-Java işletim sistemini kullanacak. 

Motorola’ya göre RAZR 2’de kullanılan işlemci ARM 11 (500 MHz), önceki RAZR modellerindeki işlemcilere göre 10 kat daha performanslı.

Razr 2, Asya’da temmuz ayı içerisinde, diğer yerlerde ise yaz sonunda satışa sunulacak.

Ürün inceleme videosu (İngilizce):
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş