Motorola Moto Q’ya NAVTURK desteği

Etiketler: , , , , ,

Ağustos 3, 2007 | Kategori: Mobil Yaşam

Motorola Moto Q 

Kablosuz iletişimin dünya lideri Motorola’nın, mobil iletişime güç, stil ve kolay kullanım kavramlarını getiren yeni MOTO Q cep telefonları Türkiye’nin en başarılı ve en kapsamlı navigasyon sistemi üreticisi NAVTURK tarafından hazırlanan opsiyonel navigasyon paketi ile birlikte Türk kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Windows Mobile 6 işletim sistemine sahip olan yeni MOTO Q, 4 bant, GPRS ve EDGE özelliğiyle kesintisiz iletişimin kapılarını sonuna kadar açıyor. GPS destekli opsiyonel NAVTURK navigasyon paketi ile birlikte satışa sunulacak yeni MOTO Q, sahip olduğu eşsiz multimedya ve mesajlaşma fonksiyonlarıyla da kullanıcıların mobil eğlence anlayışını zirveye taşıyor. 

MOTO Q ile birlikte opsiyonel olarak sunulan NAVTURK navigasyon paketi sayesinde kullanıcılar, dünya standartlarında hazırlanan, yılda 2 kere güncellenen, Türkçe ve 17 ayrı dilde sesli yönlendirme özelliğine sahip olan bir navigasyon sistemine de sahip olacaklar. Türkiye’nin en başarılı navigasyon sistemi üreticisi NAVTURK tarafından hazırlanan bu yazılım ile yolların detayları, fiziki olarak kısıtlı yolları, otoban çıkışlarını, kavşakları, caddeleri, tek ve çift yön sokakları görebilme imkanı sunuluyor. 700 bin kilometrelik karayolu ile 81 şehre ulaşım, sokak ve cadde detaylarını barındıran sistem ile daha önce hiç gidilmeyen yerlere gitmek veya konum tespiti yapmak son derece kolay bir hale geliyor.

Windows Mobile 6™ destekli MOTO Q, yeni nesil cep telefonu kullanıcılarının tasarım anlayışını yansıtan sadece 11.8mm kalınlığında ergonomik şık metal kasası,134gr ağırlığı ve renkleri tüm gerçekliği ile sunan ekranı ile bir tasarım harikası olduğunu ispatlıyor.

Yeni MOTO Q, seslendirme dahil tamamen Türkçe olan menüsü ve sadece başparmağınızla yönetebileceğiniz döner tuş fonksiyonuyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Yeni nesil akıllı telefon MOTO Q sahip olduğu “Push Mail” destekli üstün mesajlaşma teknolojisi ve mobil internet özellikleri ile de kullanıcılara  Microsoft’un güvenilir Windows platformundan yararlanma olanağı  sunuyor.

“MOTO Q, kullanım kolaylığının yanı sıra maksimum deneyim sağlayan çok amaçlı bir iletişim cihazı olarak geliştirildi” diyen Motorola Türkiye Mobil İletişim Araçları Ürün  Müdürü Hasan Mihrican şu sözlerle devam ediyor: “Bu akıllı telefon, günümüzün modern yaşamı benimsemiş tüketicileri için sunduğu çözümleri üstün ses kalitesi, mesajlaşma, yüksek hız ve işlemci gücüne ek olarak tam klavye ve kusursuz ekranı bir araya getiren şık bir tasarım sunuyor. Yeni MOTO Q, sahip olduğu eşsiz multimedya ve mobil internet özellikleri ile kullanıcıların profesyonel hayatlarında da büyük kolaylıklar sağlıyor.”
 
MOTO Q, bir mobil cihaz olmasının ötesinde güç ve kişiliğin ifadesi olarak dikkat çekiyor.

Navturk Navigasyon Teknik Özellikleri

  • 40 bin yerleşim merkezi
  • 700 bin km karayolu ile 81 şehire ulaşım
  • 81 ilin sokak detayları
  • Edirne’den Hakkari’ye 120 bin güncel ihtiyaç noktası (POI)
  • Türkçe menü ve Türkçe seslendirme
  • 17 dilde menü ve sesli yönlendirme seçeneğiYorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş