Linksys’in iPhone’u da çıktı

Etiketler: , , , , , , ,

Temmuz 4, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler,Mobil Yaşam

Linksys iPhone 

Cisco’nun bir markası olan Linksys’in yeni ürünü iPhone CIT400, normal sabit telefon görüşmelerinin yanısıra bilgisaydan bağımsız, Skype şebekesini kullanarak ücretsiz telefon görüşmesi yapmanıza imkan tanıyor. Cihaz, kapalı alanda 50 metre, açık alanda 300 metreye kadar konuşma mesafesi sunuyor.

Bir baz istasyonu ve bir el ünitesinden oluşan iPhone CIT400, içerisinde Skype yazılımı yüklü olarak geliyor. Skype platformu üzerinden görüşme yapabilmek için Skype kullanıcı ismi ve şifresini telefon ayarlarından girmek yeterli. Bir görüşme yapmak istendiğinde, Skype adres defterinden veya telefonda kayıtlı telefon numaraları arasından seçim yaparak görüşmek istenen kişi aranabiliyor. Standart telefon hattından veya Skype üzerinden aranılması durumunda da iPhone CIT400 normal bir telefon gibi çalarak kullanıcıyı gelen çağrı konusunda uyarıyor.

120 saat bekleme ve 10 saat görüşme süresine sahip olan iPhone CIT400, Skype Voicemail ve SkypeOut desteğine de sahip. Skype Voicemail ile iPhone CIT400’dan sesli mesajlarınızı dinleyebiliyorsunuz. Skype şebekesi üzerinden normal telefonları aramanıza imkan tanıyan ve kredi sistemi olarak hizmet veren SkypeOut ile özellikle milletlerarası görüşmelerde büyük tasarruf sağlamanız mümkün.

199 dolar+KDV fiyat ile Linksys iPhone CIT400, www.hepsiburada.com ve Vatan Bilgisayarda satılmaya başlandı.

Ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için, 0212 444 27 26 nolu Linksys Destek Hattı’nı arayarak veya support.tk@linksys.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.
Ev ve küçük işletmelere yönelik iletişim teknolojileri üreticisi Linksys, tüketici elektroniği pazarına yeni bir ürün daha kazandırdı. Linksys’in duyurduğu çift modlu kablosuz internet telefon kiti iPhone CIT400, bilgisayara ihtiyaç duymadan Skype şebekesi üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapma imkanı tanıyor.

Bilgisayara ihtiyaç duymuyor
Aynı zamanda bir DECT kablosuz telefon işlevine de sahip olan iPhone CIT400 ile kullanıcı ister standart telefon hatlarından, isterse de Skype şebekesi üzerinden görüşme yapabiliyor. Büyük tasarruf sağlıyor
120 saat bekleme ve 10 saat görüşme süresine sahip olan iPhone CIT400, Skype Voicemail ve SkypeOut desteğine de sahip. Skype Voicemail ile iPhone CIT400 ile bırakılan sesli mesajlar dinlenebiliyor. SkypeOut ise Skype şebekesi üzerinden normal telefonları aramaya imkan tanıyan bir kredi sistemi. SkypeOut sayesinde özellikle milletlerarası görüşmelerde büyük tasarruf sağlamak mümkün. Cihazın fiyatı ise 199 dolar+KDV olarak duyuruldu.

Ev ve küçük işletmelere yönelik iletişim teknolojileri ürünleri ile öne çıkan Linksys, ‘Dual-Mode’ kablosuz internet telefon kiti iPhone CIT400’ü tüketicilere sunuyor. DECT kablosuz telefon işlevine de sahip olan iPhone CIT400 ile ister standart telefon hatlarından isterseniz de Skype şebekesi üzerinden görüşme yapabiliyorsunuz.

Bir baz istasyonu ve el ünitesinden oluşan iPhone CIT400 Skype yazılımı yüklü olarak geliyor. Skype platformu üzerinden görüşme yapabilmeniz için Skype kullanıcı ismi ve şifrenizi telefon ayarlarından girmeniz yeterli. Görüşme yapmak istediğinizde, Skype adres defterinizden veya telefonda kayıtlı telefon numaralarınız arasından seçim yaparak görüşmek istediğiniz kişiyi arayabiliyorsunuz. Standart telefon hattından veya Skype üzerinden aranmanız durumunda da iPhone CIT400 normal bir telefon gibi çalarak sizi gelen çağrı konusunda uyarıyor.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş