LG Z1 Serisi

Etiketler: , , , ,

Şubat 25, 2007 | Kategori: Bilgisayar

LG Z1

Dijital ürünlerde lider isimlerden biri olan LG Electronics, taşınabilirliği kolay ve üstün performansı sunan Z1 dizüstü bilgisayar serisini satışa sundu. Intel Core 2 Duo T7200 2.0GHz işlemci bulunduran Z1, 1 GB DDR2 RAM ve 12.1 inç geniş XGA ekrana sahip.

Intel Core 2 Duo T7200 2.0GHz işlemcili Z1, 1 GB DDR2 RAM ve 12.1 inç geniş XGA ekrana sahip LG Z1, ayrıca NVIDIA Preface media platformda kapak içinde yerleşik bir ikinci gösterge bulunuyor. 

Windows Vista Premium Home Edition işletim sistemi ile uyumlu olan Z1’in 80 ile 160 GB arasında değişen disk kapasitesi ise, gelecek nesil işletim sistemlerinin temel özelliklerinin zorlanmadan çalıştırılmasına olanak sağlıyor. Kullanıcılar, Windows SideShow için notebook kapağı içindeki yerleşik ikinci gösterge vasıtasıyla multimedia içeriğine ve yazılım aletlerine diledikleri zaman giriş yapabilir.

LG Z1, üstün performansı, piyano siyahı parlak görünümü ve 1.95 kg ağırlığı ile dikkat çekiyor.  Ayrıca portatif tasarımı,  uzun pil ömrü ve multimedia özellikleri LG Z1’i muhteşem bir notebook haline getiriyor.

3W hoparlör ve SRS WOW HD ve SRS TruSound XT gibi en son ses teknolojileri bulunan LG Z1, üstün stereo ses sunuyor. LG Z1’in diğer özellikleri ise, kablosuz bağlantı, Bluetooth, “5-in-1” multimedya kart yuvası ve DVD Combo/DVD Super Multi Dual Layer. 
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş