Kullanım Koşulları

  • Bilgisayar Bülteni’nde (www.bilgisayarbulteni.com)  görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibarıyla satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Bilgisayar Bülteni (www.bilgisayarbulteni.com) herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bilgisayar Bülteni’nde (www.bilgisayarbulteni.com) tanıtılan ürünlerin fiyatları günlük olarak veya firmaların fiyat politikaları gereği Bilgisayar Bülteni’nde (www.bilgisayarbulteni.com) bulunan fiyatla farklılık gösterebilir. Bu fiyat farklarından Bilgisayar Bülteni (www.bilgisayarbulteni.com) sorumlu değildir.
  • Bilgisayar Bülteni’nde (www.bilgisayarbulteni.com) bulunan ürün veya firma logoları sahiplerine aittir. Bilgisayar Bülteni (www.bilgisayarbulteni.com) bunlar hakkında hiçbir hak iddia edemez.
  • Bilgisayar Bülteni (www.bilgisayarbulteni.com) ürün satan değil, ürün tanıtan bir internet sitesidir.
  • Bilgisayar Bülteni’ni (www.bilgisayarbulteni.com) ziyaret eden ziyaretçiler bu koşulları kabul etmiş sayılırlar ve bu koşullar çerçevesinde hiçbir hak iddia edemezler.

Bilgisayar Bülteni

www.bilgisayarbulteni.com

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş