Kingston suya dayanıklı USB bellek

Etiketler: , ,

Nisan 3, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler,Donanım

 

Kingston firmasının DataTraveler Secure (DTS) serisine ait ve 8GB veri saklama kapasitesine sahip iki yeni su geçirmeyen USB flash belleğini, tüketicilerin beğenisine sunduğunu duyurdu. DataTraveler Secure (DTS) ve DataTraveler Secure-Privacy (DTSP) modellerine ait yeni 8 GB kapasiteli ürünler su altında 1.2 metre derinliğe kadar su geçirmiyor.

Zor şartlar altında veri güvenliğini sağlayabilen Kinston DTS ürünleri, ayrıca hızlı performans sergiliyor. Erişim ve veri güvenliğini 256-bit donanımsal AES (Gelişmiş şifreleme standardı) şifreleme yöntemi ile koruyan Kinsgton DTS  USB bellek ürünleri, saniyede 24 MB okuma ve 10 MB yazma hızına sahip. 

77.9 x 22.2 x 12.05 mm boyutlarına sahip olan Kingston DTS flash bellekler USB 2.0 desteğine sahip. Kapasite seçenekleri ise 512MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB 

USB Flash belleklerin ABD satış fiyatı, 8 GB DTS modeli için 282 dolar, DTSP modeli için ise 350 dolar olarak belirlendi.
1 Yorum var

  1. teknomania_3007
    14 Ocak 2009

    Arkadaşlar ii güzel hoş ama benim aklıma suya dayanıklı deyince direk gelen Lenovo X300 notebook oluyor. Yakın zamanda öğrendiğim bir özlliğini sölemek istiyorum. Lenovo’lar da su tahliyesi içim su kanalları bulunuyor. Yani içiniz rahat olsun su, çay, kahve dökülsede fark etmes. Bu ürünle millet suya girip fotoğraf çektiriyor.


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş