Kingston 2 GB Micro SD hafıza kartı

Etiketler: , , ,

Mart 7, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler

Bellek üreticisi Kingston, özellikle cep telefonlarında kullanılan microSD hafıza kartı modelinin 2GB veri kapasiteye sahip modelini piyasaya sürerek tüketiciye veri depolama için daha geniş kapasite ve daha fazla alan sunuyor.

1 mm kalınlığındaki bellek kartı, standart ebattaki bir SD kart adaptör ile birlikte geliyor. Kingston’ın SD adaptörleri, Kingston 2GB microSD bellek kartını, hem Standart SD hem MiniSD olarak kullamanıza izin veriyor. Böylece, MiniSD hafıza kartı girişine sahip dijital fotoğraf makinesi ve standart SD kart girişi bulunan MP3-çalar için daha fazla masraf ederek ayrı bellek kartı almaya gerek kalmıyor.

Ömür boyu garantili olan bu kartların, 256MB, 512MB, 1GB ve 2GB bellek seçenekleri bulunuyor. Kingston microSD kartlarının 2GB kapasiteli modeli yaklaşık 57 dolar fiyatla satılıyor.
10 Yorum var

 1. edacan
  21 Haziran 2008

  merhaba micro cd adapter aldım bilgisayara takıyorum kart korumalı diyo kartta ne düğme var ne bişey nasıl korumalı anlamadım tel müzik atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkrlr.


 2. özgür
  17 Ağustos 2008

  kardeş kartın sol üst köşesinde kilit sürgüsü var.lock diye geçiyo.onu devre dışı bırak belki işe yarar…


 3. ceyda
  18 Eylül 2008

  ya bu kartı nasıl kullancaz ve bilgisayara nasıl takcaz yani neresine biri bana cvp verebilirmi? lütfen


 4. halil
  17 Kasım 2008

  ya bn ceyda arkadasıma katılıyorum bu kartı bil. neresine takıyoruz bileniniz yokmu…! :(


 5. hasan
  07 Ocak 2009

  arkadaşlar özgür arkadaşın söylediği gibi yaptım oldu birde kartı adaptöre taktıktan sonra bakır alaşımlı kısım üste gelecek şekilde kart okuyucuya takın ben öyle yaptım oldu.özgür teşekkürler kardeşim.


 6. burak
  21 Haziran 2009

  nasıl takacağıs lock olan yer gelerekmi


 7. yasemin
  09 Ağustos 2009

  ben kartı pc taktım okuması için.okumadı kart okuyucunun lock aşağı çektim.bi dahada resimler gelmedi gitti.lock bloke etme anlamınada geliyo.o yüzden karttaki resimlerim gitti bilen varmı?


 8. merve
  14 Kasım 2009

  yaa bn kartı nereye takcam onu bilmiorm daaa dorusu bzm pcde öle bi yer yok gbi görünüo


 9. onurata
  05 Aralık 2009

  Ya kart okuyucu bilgisayarda olan bişey mi yoksa ayrıca almamız mı gerekiyor?


 10. yusuf
  15 Mayıs 2010

  lock bloke etmektir, doğru; ama silme demek değildir. sürgü aşağı çekiliyken yani lock konumunda sadece veri yükleme ya da dışarı aktarma yapılamaz. sürgü diğer konuma geçince sorun düzelir. farklı yerlerde değişik dosya sistemleri varsa bazen okuma sorunu yaşayabilir. o zaman da dosya formatı değiştirilmelidir. fat veya fat32den ntfsye gibi yani. bye.


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş