HP Photosmart R397

Etiketler: , , , ,

Ağustos 15, 2007 | Kategori: Dijital Fotoğrafçılık

HP R937 

HP firması, 8 Megapiksellik yeni dijital fotoğraf makinesi olan Photosmart R937 modelini Türkiye’de satışa sunuyor. Photosmart R937 dijital fotoğraf makinesi, 3x optik zoom’a, 8 Megapiksel çözünürlüğe, ince ve şık tasarıma sahip.  R937’nin 9.14 cm genişliğindeki büyük dokunmatik LCD ekranı sayesinde, fotoğraflar makine üzerinden düzenlenebiliyor. Microsoft Vista ile uyumlu etiketleme özelliği de bulunan cihazda, kullanıcılar fotoğraf paylaşımı için e-posta adresleri ekleyebiliyor ve slayt hazırlayabiliyorlar. Fotoğraflar bilgisayara ihtiyaç duyulmadan da doğrudan kolaylıkla basılabiliyor.

Ürünün dikkat çeken özellikleri arasında ise sarsıntı giderici sabit çekim özelliği ve fotoğrafı çekilen kişiyi 2 bedene kadar inceltme, kırmızı göz giderme ve rötuş gibi özellikler mevcut.

HP Adaptive Lighting (Uyarlanabilir Aydınlatma) teknolojisi sayesinde yüksek kontrastlı fotoğrafların seçilen kısımlarını otomatik olarak parlaklaştırarak daha canlı görüntüler elde edilmesini ve fotoğraflarda karanlık ve aydınlık alanlar arasında denge kurulması sağlanıyor. Photosmart serisinde bulunan makinelerin birçoğu gibi R937 de panoramik fotoğraf çekme özelliği sunuyor.

USB bağlantı özelliği bulunan HP Photosmart R937, Windows Vista, 2000, XP Home, HP Professional ve XP Professional x64 ile uyumlu çalışıyor. PictBridge ve Exif 2.2 (JPEG) desteği de sunan ürünün pilsiz ağırlığı, sadece 180 gram.

HP Photosmart R937 dijital fotoğraf makinesinin fiyatı 359$ +KDV.
 
1 Yorum var

  1. talip çetin
    14 Temmuz 2008

    Bütün HP ürünleri gibi kalitesiz. Hizmet ve kalite anlayışları ile servis hizmetleri de sıfır.


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş