HP Photosmart A826

Etiketler: , , , ,

Ağustos 20, 2007 | Kategori: Donanım

HP Photosmart A826 

HP Photosmart A826, 17,7 cm genişliğindeki renkli dokunmatik ekranı ile kullanıcılara, üzerinde çerçeve, metin ya da yaratıcı grafikler bulunan fotoğraflar düzenleme, tasarlama ve kişiselleştirme olanağı sunuyor.

HP Photosmart A826’nın geniş kapasiteli tepsisi sayesinde kullanıcılar, bir defada 100 fotoğraf basabiliyor; ayrıca kenarlıksız 10×15 cm ve 13×18 cm boyutundaki fotoğrafları, tatil kartpostallarını, vesikalık fotoğrafları ve manzaraları ev ortamında basabiliyorlar.

HP Vivera Mürekkepleri’yle solmaya karşı dayanıklı, laboratuvar kalitesinde fotoğraf baskısına olanak veren HP Photosmart A826’da ayrıca kırmızı göz giderme, fotoğraf genişletme ve fotoğrafı çekilen kişiyi ya da nesneyi inceltme özellikleri de bulunuyor. Kullanıcılar HP Photosmart A826 ile fotoğraflarını hafıza kartından ya da ayrıca satılan HP Bluetooth Adaptör ile kablosuz olarak bastırıp anında paylaşabiliyorlar.

Avrupa Birliği’nin çevreye ve sağlığa zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanmasına ilişkin RoHS Direktifi (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması) ve WEEE Direktifi’ne (Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman) uygun olan HP Photosmart A826, USB bağlantı özelliği içeriyor. Windows Vista, XP Home, Professional ve x64 ile uyumlu çalışıyor; Mac OS X v 10.3.9 v10.4 ya da daha sonraki sürümleri de destekliyor.

HP Photosmart A826 Ev Fotoğraf Merkezi, Türkiye’de 299 dolar fiyatla satışa sunuluyor.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş