D-Link’ten evlere güvenlik kamerası

Etiketler: , , , , , ,

Temmuz 16, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler,Donanım

D-Link 

Neotech firması, Türkiye pazarına yepyeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Piyasaya süreceği D-Link 10x optik zoom’lu ve IP (İnternet Protokolü) tabanlı güvenlik kamerası, kurumsal ve bireysel kullanım için ideal bir çözüm sağlıyor. Ürün, hem güvenlik ihtiyacı duyan kurumlara, hem de çocuğunu izlemek isteyen çalışan ebeveynlere hitap ediyor.

D-Link güvenlik kamerası, evinde kablosuz ADSL bağlantısı olan herkese, hiçbir kablolamaya ya da bilgisayara gerek duymadan, kamerayı evin uygun bir köşesine konumlandırarak, birkaç dakika içinde evi İnternet’ten sesli olarak izleme imkanı sağlıyor. İzleme yapılacak bilgisayara bir program yüklenmesi gerekmiyor. Kameranın çektiği görüntüler, Internet Explorer olan herhangi bir bilgisayardan seyredilebiliyor.

Ürünün 10x optik zoom özelliği sayesinde çok detaylı ve kaliteli görüntü alınabiliyor. Ayrıca Pan/Tilt özelliğiyle, kamerayı yatay ve dikey olarak istenen noktaya odaklamak için İnternet üzerinden hareket ettirmek mümkün oluyor. Hareket sensörü, bir hareket olduğunda kayda başlıyor, resim çekip e-posta gönderiyor ya da mevcut bir alarm sistemini harekete geçiriyor.

Paketin içinden çıkan ücretsiz kayıt ve izleme yazılımıyla, 16 kamera aynı ekranda izlenebiliyor ve kayıt edilebiliyor. Kayıt ve İnternet’ten izleme için herhangi bir ek donanım gerekmediğinden, kullanıcılara ciddi bir maliyet avantajı sunuluyor. Ürünün KDV hariç satış fiyatı 199 dolar.
1 Yorum var

  1. Ahmet
    23 Aralık 2009

    http://www.bilgisayarbulteni.com/d-linkten-evlere-guvenlik-kamerasi/
    üst satırda adı verilen web sitesinde yayınlanan güvenlik kamerası satışı bu fiyata hangi sitede satılıyor. bilen varsa bana yazabilir mi


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş