COMPEX Consumer Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu

Etiketler: , ,

Mayıs 23, 2007 | Kategori: Bilgisayar

24-27 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek COMPEX Consumer 12. Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu, ülkemizde ilk kez tanıtılacak teknolojinin son yenilikleri ve ülkemizin en büyük oyun festivali “Intel GameX” ile başlıyor.

Rönesans Fuarcılık tarafından 25 yıldır gerçekleştirilen ve ülkemizin bilişim ve teknoloji alanındaki ilk ve en köklü fuarı olma özelliğini taşıyan COMPEX, yeni bir uygulamaya daha imza atarak oyun tutkunlarının 1.250 metrekarelik alanda yer alan 180 oyun sistemi üzerinde dört gün boyunca heyecanla yarışacakları, ülkemizin en büyük oyun festivali “Intel GameX” serüvenine start verecek.

Türk Telekom’un “Ana Sponsor” olduğu fuar kapsamında, dünyada lanse edilen son ürünler ülkemizde ilk kez sergilenecek. “İletişim Sponsoru” Avea en yeni hizmetlerini ziyaretçilere tanıtırken, “Bankacılık Sponsoru” Akbank, Axess kart sahipleri COMPEX Consumer’ı ücretsiz olarak ziyaret edebilecekler. “Aktivite Sponsoru” Tekofaks Panasonic “Black” serisi ile COMPEX Consumer’da yer alırken, LG tarafından Prada için özel tasarlanan ve ülkemize çok az sayıda getirilecek “LG Prada” cep telefonları ilk kez teknoloji meraklılarının ilgisine sunulacak. Aynı veya farklı operatöre ait çift SIM kartı aynı anda çalıştırabilen General Mobile cep telefonu ile hem televizyon yayınlarını gösterebilen, hem cep telefonu özelliği olan Gigabyte’ın PDA’leri ve “elektrik kabloları üzerinden çalışan internet teknolojisi” de yine ülkemizde ilk kez COMPEX Consumer’da tüketicinin karşısına çıkacak.

900 derecede erimeyen elektrik altyapısı “Akıllı Ev”de

KC Group tarafından 300 metrekarelik alana kurulacak “Akıllı Ev”de, yangın anında 900 derecelik ısıya dayanabilen kablolar, iris tanıma metoduyla açılan ve evlerde kullanılabilen teknolojik kapılar yer alıyor. Akıllı Ev’de ayrıca, son model multimedya sistemleri ile ev elektroniği ve güvenlik teknolojisindeki yenilikler ilk kez sergilenecek. Akıllı ev ve bina otomasyonunun ünlü markaları Optimus/ABB ve Crestron da yeni ürünlerini tanıtacaklar.

COMPEX Consumer 12. Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu’nun “Resmi Mağaza Sponsoru” TeknoSA, fuara özel fiyatlar ve ödeme kampanyalarıyla teknoloji meraklılarına fırsatlar sunarken, fuar alanında “sıcak satış yapan tek firma” olacak. Ziyaretçiler ayrıca, Microsoft Eğitim Kurumları standında yapılacak eğitimlere fuar boyunca ücretsiz olarak katılabilecek.

COMPEX Consumer’da, Palm’ın “Windows Mobile” tabanlı PDA’leri, pazarında dünya lideri Tomtom Navigasyon Sistemleri, Sonus Faber, KEF, Marantz Focal, Clearaudio ses sistemleri de yer alacak. COMPEX Consumer’ın “Resmi Radyo Sponsoru” Power FM de kendi simulatörünü yine meraklıların ilgisine sunacak.
 
“Intel GameX” Oyun Festivali start alıyor

COMPEX Consumer 12. Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu bünyesinde yer alacak en büyük yeniliklerden biri “Intel GameX” oyun festivali kapsamında yapılacak LAN Party’ler, oyun tutkunlarının büyük buluşmasına sahne olacak.

HP ve Asus tarafından festival için özel olarak konfigüre edilen toplam 180 oyun sistemi ve Logitech tarafından sağlanan gaming ürünleri, 1.250 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek festivalde, oyuncuların kullanımına sunulacak. “Intel GameX” oyun festivaline katılan meraklıların yanı sıra özel grupların yarışacağı bölümler ve aktivite alanları da bulunuyor. “Intel GameX”de LAN Party’leri birincilikle tamamlayanlara özel ödüller verilecek.

Fuarın “Resmi Güvenlik Yazılımı Sponsoru” NOD32 de, özel Kendo gösterileri ile “Intel GameX”e renk katacak.

COMPEX Consumer 12. Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu ve “Intel GameX” oyun festivaline ücretsiz olarak katılmak isteyenler, www.compex.com.tr veya www.gamex.com.tr adresinden “Online Davetiye” alabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için:
www.compex.com.tr
www.gamex.com.tr

    "COMPEX Consumer Uluslararası Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu" yazısı ile ilgili yazılar:
  • Benzer yazı yokYorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş