Asus W5Fe Türkiye’de satışa sunuluyor

Etiketler: , , , , ,

Mayıs 5, 2007 | Kategori: Bilgisayar

Asus W5Fe 

Asus’un, e-posta, takvim ve randevuları, bilgisayarın kapağı üzerinden incelemeye olanak sağlayan yardımcı ekranlı dizüstü bilgisayarı W5Fe modeli, Mayıs ayının ortasından sonra Türkiye’de satışa sunuluyor. Yurt dışında 1750-2090 euro civarında satış fiyatı olan ürünün Türkiye’deki kesin satış fiyatı 1 hafta sonra belli olacak.
 
Microsoft’un Vista işletim sistemi ile birlikte geliştirdiği SideShow teknolojisini entegre eden ilk dizüstü bilgisayar ünvanına sahip olan ASUS W5Fe, 12.1 inç ekrana ve bilgisayarın üst kapağında ek bir küçük LCD ekrana daha sahip. 2.8 inç büyüklüğünde renkli ekranı olan dıştaki bu küçük sistem sayesinde bilgisayarla senkronize olarak, e-posta, takvim ve randevuları, bilgisayarın kapağını açmadan incelenebiliyor. Ayrıca ekranda harita görüntülemek, müzik dinlemek ve oyun oynamak mümkün.

Veriler, SideShow’a ayrılmış 1GB flash bellekte saklanıyor. Bilgisayarı çalıştırdığınızda, SideShow’daki bilgilerle ana bilgisayardaki bilgiler senkronize ediliyor.

SideShow, Windows Vista işletim sistemi gerektiriyor. Asus W5Fe,  2.0GHz hızında Core 2 Duo işlemciye sahip. 1 GB sistem belleği ve 120 GB kapasiteli sabit diski bulunan ürünün lityum-iyon pili, 3.5 saat kullanıma olanak sağlıyor. Bluetooth ve kablosuz ağ özellikleri bulunan ürünün 1.3 megapiksel 180 derece dönebilen dahili kamerasıda mevcut. 305x220x31 (mm) boyutlarında olan Asus W5Fe’nin ağırlığı ise 1.67 kg.

Sideshow özelliğinin tanıtım videosu:
3 Yorum var

 1. serdar
  13 Şubat 2009

  gerçektende güzel makine yapanın satanın eline ağzına sağlık
  ne diyeyim yapın gawurun oğulları

  aslında benim aklıma gelmişti ama tonavidam yoktu
  şaka bir yana çok güzel bir şey bu yawww


 2. Fatmanur
  13 Nisan 2009

  ben bu bilgisayarı almayı düşünüyorum çok manyak bi bilgisayar kesinlikle öneriyorum bu bilgisayarı herkese


 3. ibrahim
  28 Şubat 2011

  ya bu makinayı nerden alıcaz Allah askına hic bir yerde yok türkiyede?
  aradıgım heryer bizde yok diyor türkiyede bulamassın diyolar ama var nerde kim bilir bilen varsa bir cevap verebilirmi arkadaslar?


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş