Asus R600 Navigasyon Cihazı

Etiketler: , , , , , ,

Ağustos 4, 2007 | Kategori: Dijital Ürünler,Mobil Yaşam

Asus R600 

LCD parlaklığını otomatik olarak ayarlayan bütünleşik ışık sensörü, handsfree görüşme imkanı sunan BlueTooth desteği, mp3 çalabilme ve resim gösterebilme gibi eğlence uygulamaları desteği ile öne çıkan R600, çok yönlü kullanılabilirlik özellikleri ve stil sahibi tasarım özelliklerini bir araya getiriyor.

Güvenli Sürüş için Benzersiz Özellikler
ASUS R600, Bluetooth 2.0 desteği ile ek bir araç kitine ihtiyaç duymadan handsfree görüşme yapma imkanı sunuyor. Böylece sürüş esnasında gelen çağrılar güvenli bir şekilde yanıtlanarak sürüş güvenliği maksimum düzeyde tutuluyor. Aynı zamanda ışık sensörü sayesinde LCD panel parlaklığı ortam ışığına gore otomatik olarak ayarlanıyor. Bu özellik sayesinde gece-gündüz modları arasında otomatik geçiş sağlanarak sürüş esnasında ek bir ayarlama yapma ihtiyacı ortadan kalkıyor.

Yenilikçi Özellikler
R600 oldukça hafif ve yüksek taşınabilirlik sunan bir tasarıma sahip. Sadece 18mm kalınlığında ultra taşınabilir bu alet bütünleşik dahili antene sahip. 4.3” super geniş ekran harita üzerinde her noktayı ayrıntılı olarak görmenizi sağlayak dolaşım kolaylığı sunuyor.

R600 de bulunan 2200mAh pil, 6 saate kadar çalışma olanağı sunuyor. Bu aynı zamanda piyasada bulunan diğer PND cihazlar içinde en uzun çalışma süresi. Bir diğer önemli özellik de bütünleşik 128MB dahili flaş bellek. Bu sayede dolaşım bilgileri depolanarak kullanıcı tarafından kazara silinme riskinden korunmuş oluyor. R600 aynı zamanda SD kart desteği ile 4GB’a kadar genişleme imkanı sunuyor.

Eğlence Merkezi
R600 sadece bir yön bulma cihazı olmakla kalmıyor aynı zamanda mp3 çalma desteği, video ve resim görüntüleme özellikleri ile R600 hem seyir esnasında hem de molalarınızda ayrılmaz yol arkadaşınız haline geliyor.
Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş