Asus P535

Etiketler: , , , , , , ,

Haziran 7, 2007 | Kategori: Bilgisayar,Cep Telefonu

Asus P535 

Wireless bağlantı seçenekleri, entegre GPS özelliği, yüksek kaliteli oto fokus kamerası ve Windows Mobile 5.0 işletim sistemi özellikleri ile öne çıkan ASUS P535 tri-band PDA telefon tam bir mobil iş çözümü! Kompakt ve zarif tasarımı ile de yüksek seviyede kullanım kolaylığı sağlayan ASUS P535 bilgisayarınızı aratmayacak yetenekleri ile her an elinizin altında bulundurmanızı isteyeceginiz bir telefon.

Zengin Bağlantı Seçenekleri
P535 ile hareket halindeyken de GPRS ya da kablosuz (802.11b+g) bağlantı üzerinden; emaillerinizi alabilir, internete erişebilir, takvim ve iletişim bilgilerinizi senkronize edebilirsiniz. Skype ile ekonomik telefon görüşmesi yapabilir, Bluetooth üzerinden diğer dijital aygıtlarla veri alışverişi yapabilir, USB portu ile yüksek hızda veri transferi sağlayabilirsiniz.

Entegre GPS
Başlangıçta askeri kullanım için geliştirilen GPS (Global Positioning System), günümüzde hem iş hem de eğlence üzerine oldukça çok geniş kullanım alanına sahip. P535 ile hiç bilmediğiniz yerlerde endişe etmeden dolaşabilirsiniz. Entegre GPS sayesinde yabancı bir yerde yolunuzu bulmak artık çok kolay!

Entegre Oto-Fokus Kamera
P535’te bulunan oto-fokus özellikli 2 megapiksel dijital kamera yüksek kalitede resim çekme olanağı tanırken aynı zamanda bir kartvizit tanıma aygıtı gibi davranabiliyor. Kartvizitin resmini çektikten sonra üzerindeki bilgileri otomatik olarak iletişim listesine ekleyen P535 böylece tüm kartvizitlerinizi kolayca organize etmenize olanak sağlıyor.

Güçlü Güvenlik Özellikleri
ASUS P535’te bilgi güvenliğinizi sağlayan ve kullanım kolaylığı sunan pek çok yazılım ve özellik bulunuyor. Gizli Klasör özelliği ile kaydettiğiniz önemli kişisel dosyalarınız güvenilir ellerde! Word dokümanı, resim veya video dosyalarınızı Gizli Klasör içine kaydedin, bu dosyalara sizden başka kimse erişemesin.

Windows Mobile 5.0
ASUS P535 Windows Mobile 5.0 işletim sistemi ile birlikte geliyor. Bu sayede push email özelliğini kullanabilir, office uygulamalarınızı sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

Ürün ile ilgili video (kutu içeriği ve Asus P535):

Teknik Özellikler:

İşlemci 520MHz Intel® XScale™1 Yorum var

  1. hemsin
    20 Ağustos 2008

    Almaya niyetim var fakat tereddütteyim.


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş