AirTies modemlere otomatik güncelleme özelliği

Etiketler: , , ,

Mayıs 7, 2007 | Kategori: Yazılım

Airties Logo 

AirTies firması, hizmet programı servisini yenileyerek çok daha akıllı ve pratik hale getirdi. Yenilenen AirTies Hizmet programı sayesinde hiçbir çaba sarf etmesinize gerek kalmadan ADSL modeminiz, yazılım(firmware) güncellemesini otomatik olarak kendisi yapıyor. Böylece herhangi bir ek ücret ödemeden, mevcut modeminizi kullanarak çok yakında sunulmaya başlanacak bir çok yeni özellikten ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Yeni  AirTies Hizmet Programı ile hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra, Kablosuz Güvenlik Ayarları’nı da hizmet programını kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Yenilenen program, Windows XP işletim sisteminde kablosuz ağları otomatik olarak tarıyor ve AirTies modeminizin sinyaline kendiliğinden olarak bağlanarak şifre oluşturabiliyor. Windows Vista nında desteklendiği yeni yazılımla ilk bağlantınızı kurduktan sonra, AirTies Hizmet Programının size sunduğu diğer tüm özellikleri kolayca kullanabilir ve modeminizin ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Yenilenen AirTies Hizmet Programı ile ayrıca Ürün Kaydı AirTies Destek Merkezi’ne kolaylıkla yapılıyor. İlk kullanımda yapılan bu kayıt sayesinde, ileride AirTies ürünü ile ilgili her hangi bir konuda AirTies Destek Merkezi’ni aradığınızda, sahip olduğunuz modemin versiyon ve seri numarası gibi bilgileri AirTies tarafından otomatik olarak görüntülenebiliyor. Böylece, hem Destek Merkezi size daha çok hızlı bir şekilde gerekli çözümü sunuyor, hem de garanti sürecinde sağlanan tüm hizmetleri tam olarak takip edilebiliyor.

Tüm bu gelişmeler ile birlikte AirTies kullanıcıları, artık satın aldıkları ürünlerindeki mevcut özellikler ile yetinmiyor, AirTies’ın yeni teknolojiler ile sürekli güncellediği tüm ayrıcalıklı servislerine otomatik ve ücretsiz olarak sahip oluyor.

Ayrıntılı bilgi: www.airties.com
 
7 Yorum var

 1. mustafa
  13 Temmuz 2008

  arkadaşlar nasıl iş bu güncellemeyi kendi yapıyor diyorsunuz javayı kuramıyorum


 2. yusuf
  06 Nisan 2009

  arkadslar ben giriyorum güncelleme yapmak için modemin arayüzünü açiyorum araçlar menüsünden yazılım güncellemeye basiyorum. ve daha sonra yeni güncellemeyi yüklemek için seçiyorum(modemin kendi sitesinden indirdigim) yükle diyorum bekliyor sonra sunucu bulunamadı hatasi veriyor. ayrica modemin kendi programi ile giriyorum modem yazılımını güncelle yaziyor ona basiyorum ftp adresi bulunamadi gibi bi hata veriyor. modem markasi airties 6271


 3. bülent
  19 Nisan 2009

  benım modemde guncelle diyo olmuyo şansın ben bee


 4. tahsin
  01 Haziran 2009

  benim modem bilgisayarı açtığımda sürekli uyarı veriyor yeni yazılım güncellemsi diye yapıyorum bi daha açtığımda yine aynısını diyor


 5. dilek
  26 Aralık 2009

  pc yi açınca modeminizi güncelleştirin diyor güncelliyorum belirli aralıklarla bu uyarı sık sık karşıma çıkıyor. iki de bir güncelleme yapacak değilim yaa…..!


 6. mehmet emin
  09 Şubat 2010

  selam diyorsunuz sizin bişey yapmanıza gerek yok ama durmadan bana soruyor güncelleme olduğunda airties bu ne iştir


 7. mehmet
  18 Nisan 2010

  arkadaşlar bede 2 tane modemin var ve kullanmıyorum neden şu kısaca: ben daha önce ttnet abonesiydim şimdi ise smileadsl eye geçtim kullandığım modemler hep ttnetin bunlara yazılım ve program güncellemesi nasıl yaparım ki modemdeki kullanıcı adaı ve parolasını değiştirebilirm. Hep kullanıcı adındaki uzantı sabit ttnet yazıyor bunu nasıl değiştirebilirim bana yardımcı olun..


Yorum yapın

Ad Ad Ad Ad

Kapat
E-posta ile paylaş